Де купити скотч оптом в Україні?

Скотч – витратний матеріал, без якого важко уявити різноманітні виробничі та побутові процеси.
Не дивно, що скотч часто необхідно закуповувати оптом, адже це дозволяє істотно заощадити кошти, якщо правильно вибрати постачальника.

В Україні скотч оптом можна придбати у компанії ІНВЕСТПАК – у найбільшого виробника клейких стрічок на вітчизняному ринку. Підприємство спеціалізується на випуску пакувального, армованого скотча, стрейч плівки та інших виробів.

Переваги покупок у компанії «ІНВЕСТПАК»

Виробничі потужності ІНВЕСТПАК налічують 20 верстатів. У процесссов виготовлення клейких стрічок застосовуються унікальні передові сучасні технології, а для контролю якості вхідної сировини та готової продукції створені власні лабораторії, які допомагають знизити брак до мінімуму.

Наявність власних виробничих потужностей і унікальної системи контролю якості дозволяють забезпечити великооптові поставки клейкої стрічки, які повністю відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам.
За роки роботи підприємством вироблено понад 10 000 000 кв.м продукції. Компанія є лідером не тільки за обсягами виробництва, а й за кількістю клієнтів.

Як компанія працює з клієнтами

При замовленні пакувальних матеріалів в ІНВЕСТПАК ви отримуєте комплексне рішення для свого бізнесу. Ви можете замовити будь-який продукт і забрендувати його, наприклад, нанести свій логоіп на втулку, розробити персональну етикетку, наклейку або маркування.

Замовляючи скотч у ІНВЕСТПАК Ви завжди будете в мати якісний продукт за найбільш вигоднойцене, оскільки Ви замовляєте безпосередньо у виробника, а не у посередника.

Вартість скотча залежить від декількох параметрів:

  • Технології виробництва;
  • Ширини вироби і метражу в ролику;
  • Призначення скотча.

Щоб визначитися з вибором, на сайті виробника передбачена зручна навігація по каталогу. Для ознайомлення з продукцією надана детальна інформація про товар, включаючи основні характеристики та фотографії.
Але якщо у Вас виникне необхідність придбати скотч настандартних розмірів, можна зв’язатися з менеджером підприємства та узгодити можливість виготовлення необхідних виробів.
Доставка товару здійснюється по всій Україні.

Зверніть увагу – перед покупкою уточніть у представника компанії, в яких одиницях довжини вимірюється намотування скотча: в метрах або ярдах, від цього також залежить кінцева вартість продукції.

Leave a Comment