скотч прозрачный, купить скотч, заказать скотч, скотч как реклама, реклама на скотче, ваш логотип на скотче, скотч с печатью, скотч для бизнеса, скотч с логотипом, заказать скотч с логотипом, купить скотч с логотипом, скотч прозрачный, скотч упаковочный, купить скотч, скотч оптом, все виды скотча, скотч в Украине, скотч рекламный, скотч брендированный, фирменный скотч, интернет-магазин скотча, скотч в Киеве, Скотч в Днепре, Скотч в Харькове, 20 видов скотча, скотч рулонами, скотч коробками, скотч армированный, скотч концелярский, скотч бумажный, скотч металлизированный, скотч супер прочный, супер дешевый скотч, цена акция, акция на скотч, папалого, papalogo, скотч который продает, скотч прозрачный, скотч упаковочный, скотч сигнальный, скотч удерживающий клиентов, скотч для рекламы бренда

Де купити скотч оптом в Україні?

Скотч – витратний матеріал, без якого важко уявити різноманітні виробничі та побутові процеси.
Не дивно, що скотч часто необхідно закуповувати оптом, адже це дозволяє істотно заощадити кошти, якщо правильно вибрати постачальника.

В Україні скотч оптом можна придбати у компанії ІНВЕСТПАК – у найбільшого виробника клейких стрічок на вітчизняному ринку. Підприємство спеціалізується на випуску пакувального, армованого скотча, стрейч плівки та інших виробів.

Переваги покупок у компанії «ІНВЕСТПАК»

Виробничі потужності ІНВЕСТПАК налічують 20 верстатів. У процесссов виготовлення клейких стрічок застосовуються унікальні передові сучасні технології, а для контролю якості вхідної сировини та готової продукції створені власні лабораторії, які допомагають знизити брак до мінімуму.

Наявність власних виробничих потужностей і унікальної системи контролю якості дозволяють забезпечити великооптові поставки клейкої стрічки, які повністю відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам.
За роки роботи підприємством вироблено понад 10 000 000 кв.м продукції. Компанія є лідером не тільки за обсягами виробництва, а й за кількістю клієнтів.

Як компанія працює з клієнтами

При замовленні пакувальних матеріалів в ІНВЕСТПАК ви отримуєте комплексне рішення для свого бізнесу. Ви можете замовити будь-який продукт і забрендувати його, наприклад, нанести свій логоіп на втулку, розробити персональну етикетку, наклейку або маркування.

Замовляючи скотч у ІНВЕСТПАК Ви завжди будете в мати якісний продукт за найбільш вигоднойцене, оскільки Ви замовляєте безпосередньо у виробника, а не у посередника.

Вартість скотча залежить від декількох параметрів:

  • Технології виробництва;
  • Ширини вироби і метражу в ролику;
  • Призначення скотча.

Щоб визначитися з вибором, на сайті виробника передбачена зручна навігація по каталогу. Для ознайомлення з продукцією надана детальна інформація про товар, включаючи основні характеристики та фотографії.
Але якщо у Вас виникне необхідність придбати скотч настандартних розмірів, можна зв’язатися з менеджером підприємства та узгодити можливість виготовлення необхідних виробів.
Доставка товару здійснюється по всій Україні.

Зверніть увагу – перед покупкою уточніть у представника компанії, в яких одиницях довжини вимірюється намотування скотча: в метрах або ярдах, від цього також залежить кінцева вартість продукції.

Leave a Comment